Вихованці ЦТКУМ взяли участь у Чемпіонаті України

З 30 березня по 3 квітня 2023 р. у м. Мукачеві Закарпатської області відбувся Чемпіонат України (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивного орієнтування Це наймасштабніший старт за останні 4 роки. Грандіозний спортивний захід зібрав 700 спортсменів зі 22 областей України та м. Києва

Взяли участь у змаганнях і п’ятеро вихованців гуртка «Спортивне орієнтування» ЦТКУМ (керівник гуртка Альфія Кононова).

В програмі чемпіонату були три змагальні дні на середній, довгій та короткій дистанціях. Перший день змагань пройшов для наших вихованців вдало. Всі подолали дистанцію з непоганими результатами, а Кирило Ткаченко зміг вибороти 2 місце у групі Ч12 чемпіонату України та виконав 2 юнацький розряд.

Довга дистанція була технічно складною, до того ж погодні умови були несприятливими, але на цій дистанції Діана Кислян у групі Ж12 виборола І місце і стала чемпіонкою України на довгій дистанції та виконала І юнацький розряд.

Вітаємо наших юних спортсменів та бажаємо подальших успіхів на дистанціях.