Першість Оболонського району зі спортивного орієнтування на дистанції «Естафета»

Нарешті до Києва завітала справжня тепла весна, до літа залишаються лічені дні, а учнівська молодь Оболонського району завершує сезон туристських змагань.

         21 травня 2024 року на території 10 мікрорайону Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено першість Оболонського району зі спортивного орієнтування на дистанції «Естафета». Це новий вид змагань для школярів району, адже за умовами, учасники долали дистанцію двійками. Спочатку на старт виходив перший представник, проходив  дистанцію у заданому напрямку, після чого передавав естафету другому члену команди, який також пробігав маршрут.

         На старти змагань вийшли 141 спортсмен з різних закладів освіти району (№№ 14, 29, 216, 233, 240, 252, 256, 298, Оболонь та ЦТКУМ). Учасники, які не потрапили до складу команди, мали можливість пробігти дистанцію за вибором в індивідуальному заліку.

         На жаль, не всі спортсмени дотримувалися правил змагань зі спортивного орієнтування (зокрема, долали заборонені ділянки дистанції і тим самим скорочували свій час перебування на дистанції), тож були зняті з дистанції і не потрапили у залік. Новий вид змагань став справжнім випробуванням для учасників: дистанція була доволі складною, крім того, спекотна погода додала складнощів спортсменам.

         Приємним сюрпризом для всіх учасників змагань стали майстер-класи від співробітників Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України. Діти прослухали заняття з мінно-вибухової безпеки, спробували працювати з міношукачем, а також мали можливість поспілкуватися із психологом центру про способи подолання стресу.

         Організатори змагань висловлюють слова вдячності всім учасникам змагань, керівникам команд, працівникам Мобільного рятувального центру, директору ліцею «Оболонь» Полякову Є.І. за участь в організації та проведенні Першості Оболонського району зі спортивного орієнтування.

         Щира подяка ЗСУ та всім, хто нині боронить Україну від російських загарбників! Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *