Відкрита першість Оболонського району зі спортивного туризму

Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району продовжує долучати учнівську молодь м. Києва до спортивного туризму.

15.05.2024 року було проведено  відкриту першість Оболонського району зі спортивного (комбінованого) туризму на дистанції «Смуга перешкод» серед учнівської молоді.

В заході взяли участь вісімнадцять команд з Оболонського, Святошинського та Солом’янського районів м. Києва. Дистанція змагань була прокладена навкруги дивовижного оз. Білого, що є одним з найулюбленіших місць відпочинку оболонців. Прекрасна сонячна погода стала додатковим приємним бонусом для сімдесяти двох спортсменів, що вийшли на старти змагань у складі своїх команд.

Дистанція була абсолютно новою і включала практично всі види туризму. Команди подолали класичні етапи спортивного туризму (скельний підйом, дюльфер, паралельні мотузки, спуск, траверс, підйом), велосипедного туризму (велокрос та фігурне володіння велосипедом), спортивного орієнтування (завдання на знання топографічних знаків та визначення азимутів), а також надавали долікарську медичну допомогу. 

Найбільшу кількість емоцій і вражень учасникам змагань подарував етап “Водний туризм”, який вперше було включено до районних змагань. Командам необхідно було на катамарані транспортувати постраждалого, обплисти буйок та повернутись назад. Діти отримали безліч емоцій та нового досвіду. 

За результатами команд було визначено переможців змагань. 

Дякуємо за допомогу в організації заходу ліцею “Потенціал” на чолі з директором Малішевською Аллою Петрівною, 42 Батальйону ДФТГ “Легіон Оболонь” Комунальному підприємству “Плесо”, а також Збройним силам України за можливість навчати та розвивати майбутнє покоління українців. Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *