Благодійна акція “Великодній оберіг”

Вся Україна готується зустрічати одне з найсвітліших свят християнського календаря. А нам час підбивати підсумки благодійної акції «Великодній оберіг». Цьогоріч в рамках Акції Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді проводилися благодійні майстер-класи, було запущено Великодній благодійний квіз, а також відбувся збір листівок для наших захисників.

Ми безмежно вдячні всім, хто так чи інакше долучився до цих заходів.

Дякуємо педагогам та учням ліцею № 29 ім. Петра Калнишевського та спеціальної школи-інтернату № 25 за чудові та теплі листівки, які ви виготовили для наших військових.

Дякуємо учнівським колективам ліцеїв № 14 ім. С.Ф. Грушевського, 143, 239 та «Потенціал», а також ЗЗСО № 231 за активну участь в благодійних майстер-класах з виготовлення великодніх оберегів та прикрас для великодніх кошиків.

Висловлюємо щиру подяку кожному, хто пройшов Великодній квіз та також долучився до збору коштів на екран для ведення бою.

Ви всі неймовірні! Завдяки вам одному з підрозділів ЗСУ тепер трошечки легше боротися із нашим спільним ворогом. Дякуємо усім вам! Дякуємо ЗСУ! Слава Україні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *