Першість з велосипедного туризму відбулася!

Перший день травня учнівська молодь району провела на районній Першості з велосипедного туризму, що проходила на дистанції «Естафета на короткому колі» (Крос) в Центрі туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Цього дня на старти змагань вийшло 29 команд закладів освіти Оболонського району (№№ 9, 14, 20, 29, 143, 216, 245, 256, 298 та ЦТКУМ), а це 95 спортсменів, що виступили у двох вікових групах

Змагання відбувалися на дуже складній дистанції, проходження якої вимагало неабиякої вправності та фізичної витривалості, складнощів спортсменам також додавала доволі спекотна погода. Проте все це не зіпсувало настрою учасникам, навпаки, вони активно підтримували один одного та вболівали за своїх друзів.

Команда складалася з трьох учасників, кожен з яких виклався на всі сто відсотків, аби наблизити свою команду до омріяної перемоги. Спортсмени, які не увійшли до складу команд, долали дистанцію індивідуально.

Переможці у командному заліку були нагороджені грамотами ЦТКУМ та медалями, а спортсмени, що стали найкращими в індивідуальному заліку – дипломами ЦТКУМ.

Організатори та учасники Першості Оболонського району з велосипедного туризму серед учнівської молоді вдячні ЗСУ та кожному окремому воїну, які сьогодні захищають нашу країну, за можливість навчатися та брати участь в змаганнях.
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *