Другий етап змагань “Пліч-о-пліч” Всеукраїнські шкільні ліги зі спортивного орієнтування завершено!

25 квітня 2024 року пройшов районний етап «Пліч-о-пліч» всеукраїнської шкільної ліги зі спортивного орієнтування, в якому взяли участь понад 150 спортсменів з тринадцяти закладів освіти Оболонського району.

Змагання проводилися в мальовничому парку «Наталка» на дистанції у заданому напрямку серед юнаків та дівчат 5-7 класів, тож захід став справжнім святом спорту не лише для учасників, але й для відвідувачів парку, які мали змогу більше дізнатися про цікавий вид туризму спортивне орієнтування.

На заході розгорнулася серйозна конкурентна боротьба та атмосфера єдності та згуртованості, недарма гаслом проєкту є фраза «Разом переможемо». Тож навіть повітряні тривоги, яких було декілька у день проведення змагань, не стали  перешкодою для визначення найкращих спортсменів.

На урочисте нагородження переможців та призерів змагань завітали начальник Київського міського відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України Сергій Ілліч Бобровник та виконувач обов’язків начальника управління освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Олексій Алішерович Пономаренко.

Переможці змагань були нагороджені дипломами Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, медалями та кубками, а призери в особистому заліку також отримали маленькі пам’ятні сувеніри, виготовлені вихованцями ЦТКУМ.

Бажаємо учасникам подальших спортивних звершень, а команді СШ№14 імені С.Ф. Грушевського, яка посіла перше місце та буде представляти район на міському третьому етапі змагань, вдалого виступу і омріяної перемоги. 

Організатори змагань – відділ молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва – висловлюють вдячність всім учасникам змагань та керівникам команд за високий рівень підготовки та злагоджену командну роботу, а також студентам Київського столичного університету ім. Бориса Грінченка за допомогу в проведенні змагань. 

Це був надзвичайний насичений яскравими враженнями та позитивними емоціями день, який надовго запам’ятається оболонським школярам. Дякуємо за цю можливість ЗСУ та кожному військовому, які нині боронять кордони нашої держави!

Як це було…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *