Вітаємо переможців у Відкритому чемпіонаті м. Києва «Spring sprint»!

3-14 квітня відбувся Відкритий чемпіонат м. Києва «Spring sprint», куди завітало близько 490 учасників з різних куточків України. Взяли участь також і 22 вихованці гуртка «Спортивне орієнтування», учні СШ № 14 Оболонського району. Вихідні для них пройшли активно, насичено та результативно.

За два дні змагань на спринтерських дистанціях маємо чемпіонів і призерів змагань:

o  Діана Кислян – два 1 місця, абсолютна чемпіонка м. Києва у групі Ж14

o  Олег Соловенко – 1 місце і 3 місце у групі Ч16

o  Ірина Демчук – два 2 місця у групі Ж12

o  Анна Шита – 2 місце у групі Ж18

o  Альфія Кононова – два 2 місця у групі Ж45

Також Кирило Ткаченко, Нікіта Опанасенко, Софія Михайленко, Єгор Васильєв, Аніта Артюх, Микита Кислян увійшли до десятки кращих спортсменів у своїх вікових групах.

Фірмові медалі, квіти та цінні призи від компанії «Decatlon Ukraine» додали призерам особливі враження на п’єдесталі. Дякуємо «Decatlon Ukraine» за підтримку нашого спорту і корисні призи!

Гарний виступ на цих змаганнях дає надію на можливість гідно позмагатися на Чемпіонаті України на спринтерських дистанціях, який відбудеться вже на цьому тижні.

Дякуємо організаторам змагань Клубу спортивного орієнтування “Sever”, Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради та Відокремленому підрозділу Федерації спортивного орієнтування за високий рівень проведення змагань, за отримання яскравих емоцій!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *