Друге заняття Місячника зі спортивного орієнтування

10.02.2024 р. відбулося друге заняття Місячника зі спортивного орієнтування. Цього разу всіх учасників заходу гостинно зустрічав ЗЗСО № 219. Юні спортсмени прослухали теоретичне заняття «Компас. Поняття про азимут»,  в ході якого дізналися про будову компасу та навчилися визначати сторони горизонту з його допомогою, ознайомилися з поняттями магнітний та істинний азимут, магнітне схилення, а також розглянули легенду спортивної карти.

Після теоретичної частини заняття, всі учасники пройшли дистанцію у заданому напрямку. Тож майбутні оболонські орієнтувальники вже познайомилися з двома видами дистанцій змагань зі спортивного орієнтування – за вибором та у заданому напрямку.

Активними учасниками другого заняття в рамках Місячника знову стали представники команд закладів освіти Оболонського району, що готуються до участі у другому етапі змагань «Пліч-о-Пліч Всеукраїнські шкільні ліги спортивне орієнтування». Вони разом з іншими школярами прослухали теоретичні заняття та подолали тренувальну дистанцію.Організатори та учасники висловлюють слова вдячності ЗЗСО № 219 (директор Логачов С.С.) за чудові умови, надані для проведення заходу, а також всім захисникам України за можливість вчитися та тренуватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *