Місячник зі спортивного орієнтування розпочався!

Цими вихідними розпочався Місячник зі спортивного орієнтування, який традиційно проходить в Оболонському районі у лютому. Метою заходу є знайомство школярів з даним видом спорту та популяризація спортивного орієнтування серед учнівської молоді.

Перше заняття в рамках Місячника було проведено керівниками гуртків та методистами Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді на базі СШ № 214. Понад сто учнів різних закладів освіти району мали можливість познайомитися з даним видом туризму, а також пройди дистанцію за вибором  по мікрорайону № 5. Крім дітей, слухачами стали керівники, які також прослухали теоретичне заняття та мали можливість попрактикуватися на місцевості.

Цьогоріч в рамках Місячника зі спортивного орієнтування проходить і підготовка команд закладів освіти, що братимуть участь у другому етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги зі спортивного орієнтування». Під час цих заходів юні спортсмени матимуть можливість вдосконалити вміння та навички зі спортивного орієнтування і здійснити додаткові тренування в ході підготовки до змагань.

Організатори та учасники висловлюють слова вдячності СШ № 214 (директор Карпенко Л.Г.) за чудові умови, надані для проведення заходу, а також всім захисникам України за можливість вчитися та тренуватися.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *