Відкрита першість Оболонського району з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» в закритих приміщеннях

Цими вихідними відбулися перші туристські змагання в 2024 році в Оболонському районі.

27.01.2024 р. Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено відкриту першість Оболонського району з техніки пішохідного туризму на дистанції «Смуга перешкод» в закритих приміщеннях. На старти змагань вийшло 39 команд з різних районів м. Києва (Дарницький, Деснянський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський), а також команди з міста Кривий Ріг.

163 спортсмени змагалися на дистанції «Смуга перешкод»  у середній та старшій вікових групах.

Команди середньої групи подолали етапи «Переправа по вірьовці з перилами»,  «Рух по жердинам», «В’язання вузлів», «Переправа по колоді через яр», «Траверс схилу», «Скельний підйом». Кожному учаснику команди необхідно було пройти туристські етапи за заданим маршрутом, який було нанесено на карту-схему, а також зробити відмітки контрольних пунктів.

Спортсмени старшої вікової групи спочатку змагалися в індивідуальному заліку: їм необхідно було за обмежений час встигнути подолати якомога більше етапів, а також зробити  відмітки контрольних пунктів. Результати чотирьох учасників додавалися, і чотири команди, учасники яких набрали найбільшу кількість балів, проходили у фінал. За результатами виступів команд у фінальній частині змагань, було визначено переможців командного заліку.

Змагання у такому форматі в Оболонському районі проводилися вперше! Всі спортсмени отримали важливий досвід та позитивні емоції.

Дякуємо всім учасникам, тренерам, суддям за чудово проведений час та незабутні емоції, а також ЗСУ за можливість навчатися та проводити змагання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *