Італійські канікули вихованців ЦТКУМ

 Понад 50 вихованців Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району міста Києва провели 14 активних і насичених днів в  в наметовому таборі в Італії в рамках УІІ туристсько-оздоровчого збору-походу учнівської молоді Оболонського району «Активна молодь – здорова нація». 

Цьогорічний табір проходив в італійських горах  на території невеличкого містечка Базельга-ді-Піне. Шлях до табору проходив через Австрію та на зворотньому шляху через Угорщину. Тому приємним бонусом нашим вихованцям стали екскурсії по європейських містах Вені та Будапешту.

Кожен день перебування в таборі був насичений та цікавий. На спеціальних локаціях проводились заняття зі спортивного орієнтування, пішохідного туризму, майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва. Заняття зі скелелазіння проходили на природньому скельнику, що викликало неабиякий захват у дітей. Велотуризм на горних велосипедах також був приємною складовою відпочинку.

Окрім занять на дітей чекали конкурси, ігри, перегляд фільмів, вечірні заходи, заняття з креативності, стрільба з луку.

Дуже креативно вихованці ЦТКУМ представили українську культуру на концерті, присвяченому Україні. До речі, на цей концерт завітало чимало італійців, представників української  діаспори в Італії, навіть мер Базельги-ді- Піне завітав на цей концерт.

Не варто навіть казати, як наші діти вразили всіх своїми артистизмом та талантом, продемонстрували національний одяг – вишиванки, а також розповіли всім присутнім про війну в Україні. Приємним сюрпризом для наших вихованців став величезний торт, який презентувала дітям українська діаспора.

Також наших вихованців запросили взяли участь у спектаклі відомого італійського режисера Карла Шаккалуга, де вони зіграли лісових духів у спектаклі просто неба по мотивам Шекспіра «Буря».

Протягом відпочинку для дітей були організовані екскурсії до Венеції, до живописного каньону Ріо Сасс, і, навіть, до парку розваг Гардаленд.

За час проведення табору у гуртківців ЦТКУМ була не лише можливість займатись і поповнювати свою скарбничку туристичних знань, а й чудова можливість споглядати неймовірні краєвиди гір навколо, купатись в кришталево чистому гірському озері, збирати екологічно чисту чорницю та суницю і просто відпочивати.  За цей час всім нам вдалось трохи забути про війну, відпочити від сирен та тривожних новин і просто розслабитись, а це і було головною метою нашого табору – реабілітувати дітей від реалій війни. Нам це вдалось! Діти відпочилі, втомлені, щасливі та з купою вражень повернулись до рідних домівок.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *