Дванадцятий районний краєзнавчий конкурс «Країнознавець: Французька Республіка» завершено!

Цьогорічний конкурс пройшов не зовсім стандартно, адже частина команд розпочала знайомство з Французькою Республіко ще у попередньому навчальному році та навіть встигла пройти перший етап. Через початок повномасштабного вторгнення Росії в Україну конкурс довелося припинити. Та цьогоріч учасники знову повернулися до вивчення однієї з найромантичніших країн світу. Більш того, до участі в конкурсі долучилися нові команди!

За п’ять місяців конкурсу команди закладів освіти № 29, 157, 240, 245, 252 та НВК «Оболонь» вивчали географію та історію країни, знайомилися з культурою та національними особливостями Французької Республіки, виконували творчі завдання та відповідали на запитання залікових ігор, а головне – отримували знання та набували нового цікавого досвіду.

22 лютого 2023 р. в Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено фінал і нагородження переможців. В ході заходу учасники відтворили найяскравіші презентації та виступи з різних етапів конкурсу. Команда школи № 225 провела віртуальну екскурсію містом Марсель, учні НВК № 240 «Соціум» познайомили всіх присутніх з творчим та життєвим шляхом Жуля Верна, а команди шкіл № 245, 252 та НВК «Оболонь» продемонстрували казки, які вони презентували на третьому етапі конкурсу.

Також були нагороджені переможці всіх етапів конкурсу та команди, що вибороли перемогу у загальному заліку. Окремі слова подяки організатори висловлюють керівникам команд за небайдужість до долі майбутнього покоління, невтомну працю та високий рівень підготовки команд на всіх етапах конкурсу.

Ознайомитись з результатами конкурсу можна з протоколу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *