День Соборності України

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності.

Це свято нагадує нам, що Україна  – нероздільна і єдина вже багато років. Для нас особливо актуально це свято зараз, коли Україну знов намагаються розділити, розірвати на шматки.

Саме тому в цей день педагоги Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району міста Києва провели захід, в рамках якого гуртківці побачили, яка різноманітна і цікава наша країна, згадали кожний куточок нашої чарівної України.  В рамках краєзнавчої гри-квесту учнівська молодь також ознайомилась з видатними пам’ятками Києва та усієї України, пригадала видатних особистостей, політиків, спортсменів, діячів культури, які відігравали і відіграють важливу роль в історії нашої країни і навіть змогли на деякий час відчути себе археологами.

Гуртківці і педагоги ЦТКУМ разом обговорили, якою ми хочемо бачити майбутню Україну,  спробували одним словом визначити, що для кожного з нас означає Україна. Теплі і душевні слова, якими ми характеризували нашу країну, свідчать про непохитну впевненість, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишиться непорушною.

Віримо у наше світле майбутнє і сприятимемо розвитку та процвітанню нашої країни!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *