Вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту

У 2015 році героїчна оборона Донецького аеропорту стала справжнім символом мужності та незламності українських військових. За стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту назвали «кіборгами», а форпост українських кіборгів став символом української мужності, оплотом українського духу.

З 2020 року  ГО «Об’єднані війною. 90-й батальйон» разом з вихованцями і педагогами Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва була започаткована традиція разом вшановувати пам’ять відважних захисників Донецького аеропорту, запалюючи свічки у вигляді  Диспетчерської вежі ДАП.

В умовах повномасштабної війни в Україні, сьогодні, ті, хто захищав Донецький аеропорт у 2015 році, продовжують відважно захищати нашу країну від російського агресора в різних підрозділах Збройних сил України і Територіальної оборони.  Тому ми продовжуємо їх традицію вшанування пам’яті  захисників Донецького аеропорту і запалюємо свічки від свого і їх імені.

Не перестаємо дякувати і молитись за тих, хто зараз продовжує героїчно захищати нашу країну! Низький вам уклін і шана! Сподіваємось, що вже в наступному році зможемо знов провести вшанування пам’яті разом з вами!

Пам’ятаємо і шануємо всіх героїв, які поклали своє життя, захищаючи Україну! Ваш внесок – безцінний, ваш подвиг – навіки викарбований кров’ю на сторінках новітньої історії незалежної і вільної України!

Відважним “кіборгами” присвячується…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *