Відкрита юнацька першість з пішохідного туризму “Меморіал Олександра Бравермана”

14-16 січня 2022 року Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було проведено Відкриту юнацьку першість Оболонського району зі спортивного (пішохідного) туризму «Меморіал Олександра Бравермана». У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої освіти та позашкільних навчальних закладів Оболонського, Подільського, Дарницького, Святошинського, Печерського, Дніпровського районів міста Києва та місто Бориспіль. Понад 112 учасників (28 команд) змагалися за трьома класами дистанції: І клас дистанції – 7 команд, ІІ клас дистанції – 12 команд, ІІІ клас дистанції – 9 команд.
Завдяки цим змаганням у команд-учасниць з’явилась нагода перевірити свої знання, вміння та навички з техніки пішохідного туризму, підвищити туристсько-спортивну майстерність та отримати новий і корисний досвід, а також можливість відпрацювати тактику проходження досить складної і важкої дистанції.
Організатори змагань та юні спортсмени висловлюють щиру вдячність Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації, Управлінню освіти Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, Відділу молоді та спорту Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації за підтримку та сприяння у проведенні змагань. Окрема вдячність керівництву закладу загальної середньої освіти № 231 за гостинність та прекрасні умови, надані для проведення змагань на базі школи.
Команди переможниці за кожним класом дистанції були нагороджені кубками, медалями та грамотами Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації. Також кожен учасник змагань отримав подарунок від магазину туристичного спорядження Alp.com.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *