Країнознавець. Французька Республіка.

2021-2023 навчальний рік присвячений вивченню Французької Республіки.

Пропонуємо зануритись в атмосферу конкурсу, переглянувши дане відео:

Ось і завершилось вивчення Французької Республіки в рамках конкурсу Країнознавець, що традиційно проводиться Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва. У конкурсі взяли участь 6 команд з закладів освіти Оболонського району ( ЗЗСО №№ 29, 157, 240, 245, 252, НВК «Оболонь»).

Учасникам конкурсу випала нагода познайомитись ближче з чарівною Францією – яка є однією з найкрасивіших і цікавих країн Європи з багатою історією і величною культурною спадщиною. Вона славиться мальовничою природою і затишними старовинними містечками, сучасними мегаполісами й найпопулярнішими курортами, музеями зі світовим ім’ям, вишуканою кухнею і високою модою.

Конкурс традиційно складався з трьох етапів, під час яких учнівська молодь змогла віртуально помандрувати найгарнішими містами Франції, ознайомитись з особливостями та розташуванням країни, рельєфом та кліматом, дізнатись про територіально-адміністративний устрій, населення та господарство Франції. Також команди мали змогу познайомтись з видатними діячами Франції, розглянути їх внесок у світову історію та культурне життя країни.

Знайомство з культурою Франції відбулось через яскраві інсценізації казок та легенд цієї країни. Театралізовані вистави команд, були добре доповнені не лише яскравими костюмами і чудовою акторською грою учасників, а  й запальними танцями та мелодійними піснями, які в повній мірі розкрили перед нами вишукану і багатогранну культуру Французької Республіки. 

За результатами роботи команд на залікових іграх та виконанням творчих завдань визначались переможці на кожному етапі конкурсу. За результатами роботи на трьох етапах було визначено переможців гри.

Найяскравіші номери з усіх етапів конкурсу увійшли до фінального гала-концерту, під час якого відбулось нагородження переможців конкурсу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *