Добірка ресурсів для різнобічної освіти

 
Добірка МОН: Корисні ресурси для дорослих і дітей⚡️
 
 
1.  (https://www.coursera.org/) www.coursera.org (https://www.coursera.org/) – більше 2 тисячі курсів,
тут можна навчатися та отримувати кредити 149 провідних університетів світу.
 
2.  (https://www.khanacademy.org/) www.khanacademy.org (https://www.khanacademy.org/) – безкоштовні мікролекції із математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук тощо.
 
3.  (https://www.edx.org/) www.edx.org (https://www.edx.org/) – високоякісні курси за 24 напрямами, серед яких комп’ютерні технології, статистика, література та інші. Онлайн-курси повторюють реальні лекції, які викладаються в Гарварді, університеті Корнуелла та інших відомих навчальних закладах. Курси безоплатні, проте отримання сертифікату потребує оплати.
 
4.  (https://www.udacity.com/) www.udacity.com (https://www.udacity.com/) – більшість курсів технічного напряму. В окремі розділи винесено матеріали з математики, бізнесу, дизайну, інших наук (фізика, біологія). Усього Udacity пропонує близько 30 курсів. За допомогою Udacity можна навіть отримати роботу, адже інформація про студентів (за згодою) передається роботодавцям, які уклали договір із компанією. Наразі платформа співпрацює з корпорацією «Google», фінансовим гігантом «Bank of America», соціальною мережею Facebook та іншими.
 
5. www.canvas.net (http://www.canvas.net/) –  велика різноманітність курсів, які проводять різні за рівнем підготовки та напрямом діяльності люди: доктори наук, менеджери, письменники.
Курси не мають єдиного підходу до викладання.
 
6. www.udemy.com (https://www.udemy.com/) – освітні проєкти, розподілені на 16 категорій, які викладаються практиками. Тут представлені найрізноманітніші курси, серед яких продуктивність, стиль життя чи музика. Є як безоплатні курси, так і платні.
 
7. prometheus.org.ua (https://prometheus.org.ua/) – українська безоплатна платформа онлайн-освіти, яка створена у 2014 році. Кожен курс складається з відеолекцій, інтерактивних завдань, а також форуму, на якому студенти мають змогу поставити запитання викладачу та спілкуватися.
 
8. www.ed-era.com (https://www.ed-era.com/) – освітній проєкт, що має на меті зробити навчання в Україні якісним і доступним. Усі курси тут безоплатні, проте після закінчення кожен охочий може віддячити проєкту. Кожного тижня студенти виконують домашнє завдання, а в кінці курсу складають іспит. Навчатися можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.
 
9. www.futurelearn.com (https://www.futurelearn.com/) – освітня платформа Відкритого університету, що має 40-річний досвід дистанційного навчання та онлайн-освіти.
 
10. openuped.eu (http://openuped.eu/)  – перша й наразі єдина загальноєвропейська МВОК-ініціатива. Завдяки співпраці партнерів OpenupEd із країнами Азії та Африки за посередництвом ЮНЕСКО, на сучасному етапі студенти можуть обрати понад 200 МВОКів 13 мовами.
 
11. iversity.org (https://iversity.org/) – європейський освітній онлайн-ресурс, що від 2011 року спеціалізується на проведенні інтерактивних курсів і лекцій для закладів вищої освіти, а від 2012 року розміщує на своїй платформі відкриті масові онлайн-курси.
 
12. online.stanford.edu (http://online.stanford.edu/) – різноманітний доступ до професійного освітнього контенту від численних шкіл і університетських кафедр, а також можливість безкоштовно брати участь у онлайн-курсах, які організовують викладачі Стенфордського факультету.
 
13.  (https://www.codecademy.com/) www.codecademy.com (https://www.codecademy.com/) – інтерактивна онлайн-платформа з вивчення 7 мов програмування – Python, PHP, jQuery, JavaScript, Ruby, а також описових мов зовнішньої розмітки сторінок HTML і CSS. Сайт дозволяє кожному створювати та публікувати нові курси, використовуючи Course Creator, а для деяких курсів існують «пісочниці», в яких користувачі можуть тестувати свої програмні коди.
 
14. www.apple.com/education/itunes-u (https://www.apple.com/education/itunes-u) – великий перелік запропонованих дисциплін, як і список навчальних закладів, що надають лекції. Часто в уроці є допоміжні файли, в яких пояснюються деякі аспекти лекцій або ж наводяться приклади застосування пройденого уроку.
 
15. uk.duolingo.com (https://uk.duolingo.com/) – безоплатна платформа Duolingo, у якої є український інтерфейс. Навчання проходить у ігровій формі, з кожним рівнем завдання стають складнішими, а за їх виконання ви отримуєте «гроші» – лінготи. За них можна купити перехід на вищий рівень. Більше уваги приділяється письмовим урокам і диктантам, розмовній мові – менше.

16. Безкоштовні курси від Google https://learndigital.withgoogle.com/digitalworkshop-ua/courses

17. Безкоштовні онлайн курси https://euprostir.org.ua/courses

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *