Місячник зі спортивного орієнтування завершено!

Ось і завершився  Місячник зі спортивного орієнтування, що кожного року проводиться Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді для учнів закладів загальної середньої освіти району.

Головною метою Місячника є популяризація спортивного орієнтування, активізація туристсько-краєзнавчої роботи серед молоді та залучення школярів до здорового способу життя.

Програма Місячника включала в себе як теоретичні заняття, де школярі вивчали спортивні карти, опановували навички роботи з компасом, знайомилися з різними видами орієнтування, так і практичні, на яких юні орієнтувальними за допомогою карти і компаса знаходили контрольні пункти на місцевості.

Загалом в трьох заняттях, що проходили по суботах в різних мікрорайонах Оболоні, взяли участь 319 учасників з ЗЗСО № 9, 20, 157, 214, 231, 233, 239, 240, 245, 256, 285, 298, «Оболонь», ЦТКУМ а також наші гості з туристського клубу Нептур Подільського району.

Фіналом Місячника стали учбово-тренувальні змагання, що проводилися в мікрорайоні НВК № 20, з протоколами яких Ви маєте змогу ознайомитися нижче.

Організатори змагань впевнені, що більшість учасників Місячника восени поповнять дружні ряди вихованців гуртків спортивного орієнтування, де їх чекають захоплюючі пригоди та нові вірні друзі.

Протоколи

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *