Першість Оболонського району з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді 04.11.2020р.

На виконання Розпорядження Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 27.10.2020 р № 539 «Про проведення спортивно-масових заходів» Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва  4 листопада 2020р. було проведено першість району з техніки пішохідного туризму на території Межигірського лісництва.

В змаганнях взяли участь юні спортсмени ЗЗСО Оболонського району (231, 239, 298), Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м.Києва, а також вихованці туристського клубу «Нептур» та Українського Державного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Змагання проводились у двох вікових категорія і за двома класами складності. Тож найспритніші хлопці і дівчата змагались на дистанції «Командна смуга перешкод». Кожен учасник зміг не лише  випробувати свої сили у  підйомі по скелях, проходженні паралельних вірьовок, пройти траверс схилу, подолати переправу по колоді через яр і виконати спуск по схилу, а разом показати справжню командну роботу

Різнобарвний та строкатий  осінній ліс зустрів учасників змагань теплою і лагідною погодою, а день, проведений на свіжому повітрі залишив у учасників позитивні емоції та сприяв оздоровленню юних спортсменів.

Переможці змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками, а також пам’ятними призами.

Юні спортсмени висловлюють щиру вдячність Оболонській районній державній адміністрації, відділу молоді та спорту Оболонської РДА та Управлінню освіти Оболонського району за можливість випробувати свої сили і туристські навички, зустрітися зі старими друзями та провести час в чудовому осінньому лісі.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *