Результати конкурсу “Музеєзнавець. Музей Становлення української нації. 17.05.2021”

17.05.2021 Центром туризму та краєзнавства учнівської молоді Оболонського району м. Києва було проведено конкурс “Музеєзнавець”, що цього року проходив у Музеї Становлення української нації.

Це був дуже довгоочікуваний конкурс, який через карантинні обмеження неодноразово переносився, але учасники все одно готувалися, чекали і результат відвідування музею перевершив всі очікування.

У конкурсі взяло участь 8 закладів освіти Оболонського району (9, 8,143,157, 225, 240 ,245, «Оболонь»).

Впродовж підготовки до конкурсу учасники досліджували  історію створення музею, здійснювали віртуальну екскурсію залами, вивчали експонати та історичні епохи, відображені у музеї. Також кожна команда готувала презентацію видатних постатей, фігури яких представлені у музеї, в перегляді та  оцінюванні презентацій також брали участь співробітники музею.

17 травня команди відвідали безпосередньо сам музей, у якому прослухали цікаву екскурсію, та взяли у часть у квесті та заліковій грі. У заліковій грі учасники мали змогу відповідати на питання, позмагатись у вирішенні кросвордів, тестових завдань, пригадати цікаві факти, отримані з екскурсії музеєм. Учасники квесту шукали цікавинки, розташовані по музею, впізнавали експонати, пригадували дати історичних подій та цитати видатних особистостей.

За сумою набраних балів з залікової гри, розроблених презентацій та квесту було визначено переможців конкурсу «Музеєзнавець». З результатами можна ознайомитись у таблиці нижче.

Вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *